Blaufränkisch zoals Blaufränkisch moet zijn!
Veel mensen zijn helaas niet bekend met het feit dat er in Oostenrijk fantastische witte en rode wijnen gemaakt worden. Dat is zonde, want ze weten niet wat ze missen. Zo ook met de 100% Blaufränkisch Classic van Rotweingut IBY. Deze wijn is heerlijk, ongecompliceerd sappig en fris met als belangrijkste referentie de rijpe vrucht. Het zal moeilijk zijn om van deze alleskunner af blijven!!
Zeer krachtig donkerrood/paars kleurige wijn met verleidelijke expressie van bessen, rozenblad en gemalen zwarte peper. Bescheiden houtinvloed en een zachte aanzet. Sappige en zeer fruitige (rood fruit) wijn met een verkwikkend en fris effect.
Zeldzame combinatie van plezier-, lunch- en dinerwijn en een uitstekende begeleider van wit vlees (gevogelte, konijn, kalf en zwezerik) of geroosterde vis. Heerlijke wijn om te ontspannen buiten de maaltijd. Probeer deze wijn eens in het voorjaar als afsluiting van de winter en de opening van de zomer!
Kaas: Goudse kaas, Edammer kaas, Munster, brie, Camembert, Port Salut, Emmentaler, Livarot, Mascarpone
Bewaren: nu - 2027
Serveren: 14-16º C.